دوره های مکاتبه ای

این بسته شامل کتاب‌های کمک آموزشی، سی دی منابع درسی، دفترچه مشاوره تخصصی رشته ، سوالات سنوات گذشته دانشگاه پیام نور، 3 مرحله آزمون‌های آزمایشی می‌باشد. دانش پذیرانی که قادر به شرکت در کلاس های آمادگی نمی باشند می توانند جهت دریافت این بسته ها با شماره 82155-021 تماس حاصل فرمایند .

کتاب های کمک آموزشی

انتشارات سیمیا توسط برترين اعضاي هيئت علمي دانشگاه های سراسر کشور اقدام به تهيه و چاپ کامل ترين کتاب های کمک درسی شامل نکات مهم و تشريح مباحث منابع آزمون نموده است که در پايان هر فصل سوالات امتحانی طبقه بندی شده به همراه نمونه سوالات سنوات قبل با پاسخ های کاملاً تشريحي قرار دارد. اين کتاب هاي کمک درسی فقط توسط اين مرکز تهيه شده و در اکثر درس ها مشابه ديگری ندارد و انحصاراً در اختيار دانش پذيرانی که در اين مرکزثبت نام می نمايند قرار می گيرد، همچنين قابل ارائه و فروش در هيچ مرکـز يا کتاب فروشی ديگری نمی باشد.
Card image

آيين‌دادرسی مدنی

حقوق خصوصی

اردوان شکوری

Card image

مديريت استراتژيک

مديريت کسب‌وکار

علی فراهانی

Card image

جرم‌شناسی

حقوق جزا و جرم‌شناسی

علی پور حسن

Card image

مدیریت رفتار سازمانی

مديريت دولتی

حسن کرمی

Card image

نظريه‌های سازمان و مديريت

مديريت بازرگانی

اميرحسين يزدان‌پرست

Card image

روانشناسی رشد پيشرفته

روان‌شناسی بالينی

نيما شاهين‌فر

Card image

روانشناسی شخصيت

روانشناسی بالينی

عليرضا محمدی

Card image

زبان تخصصی

مديريت کسب‌ وکار

نويد ملايی

آزمون های شبيه سازی شده

يکی ديگر از خدمات انحصاری، برگزاری آزمون های شبيه سازی شده منظم به شيوه آزمون فراگير پيام نور است. اين آزمون ها در3 مرحله و به صورت طبقه بندی شده انجام و کاملاً بر اساس استانداردهای آزمون دانشگاه پيام نور است و اجرای آن در محيط های استاندارد دانشگاهی انجام می گيرد. داوطلبانی که به هر صورت قادر به حضور در سر جلسه اين آزمون ها نيستند، از جمله داوطلبان شهرستانی که در محل اقامت آنها، مرکز مجازی برای برگزاري اين آزمون ها وجود ندارد، می توانند از نرم افزار برگزاری اينترنتی آزمون سیمیا که براساس آخرين استانداردهای جهانی طراحی شده و منحصراً در اختيار داوطلبان اين مرکز قرار دارد استفاده نمايند.